Par Mums

SVARĪGĀKAIS par eļļām

Mūsu eļļas Baltijas valstīs ir pazīstamas kā „eļļu pionieres”, kad 1993. gadā veikalu plauktos parādījās Risso rapšu eļļa no Beļģijas. Kopš 2021.gada Risso Baltijā maina zīmola nosaukumu – turpmāk veikalu plauktos būs sastopams nosaukums Amphora.

Amphora ir lieliska eļļa ērti lietojamā pudelē. Tās viegli atpazīstamo sarkano etiķeti jau no pirmā brīža ir novērtējuši arī pircēji. Zīmola nosaukuma maiņa to nav mainījusi.

Laikam ritot, līdz ar mūsu eļļām ir izaugusi jauna mājsaimnieču paaudze, un eļļas ir kļuvušas par neatņemamu vietējās virtuves kultūras sastāvdaļu.

Eļļas vienmēr garantē visaugstāko kvalitāti un inovācijas.

Amphora eļļas tiek ražotas starptautiskā koncerna Cargill Inc paspārnē. Cargill ir ģimenes uzņēmums, viens no lielākajiem pasaulē, un darbojas jau kopš 1865. gada.

Cargill Inc strādā ap 130 000 darbinieku vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Viena no Cargill pārtikas nodaļām ir pudelēs pildīto eļļu ražotne Beļģijā. Darbojoties sešām rūpnīcām Beļģijā, Vācijā un Spānijā un ievērojot visaugstākos drošības un kvalitātes standartus, šī ražotne ir līdere pārtikā lietojamo eļļu kategorijā Eiropā.

Cargill pudelēs pildīto eļļu nodaļa nepārtraukti investē līdzekļus attīstībā, lai radītu inovatīvus produktus, kas ikdienas saimniekošanu virtuvē padarītu par mākslu.

Latvijā par galveno distributoru Cargill jau vairākus gadus ir izvēlējies tieši SIA Sanitex kompāniju, kas nodrošina tās pieejamību iedzīvotājiem visās Latvijas robežās.